شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1554

51,994 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة شقة للبيع 180م حدايق المهندسين الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 116م استلام فوري تكمله اقساط بـ مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م تشطيب كامل بالمستثمرين الجنوبية موقع مميز

    Creative Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م في كمبوند بيتا جرين المستقبل

    Creative Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة (ش شريف رمزي - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد لشركة لافيستا ب5% مقدم و تقسيط علي 8 سنين

    ARC Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في قلب المعادي كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    147 م² – 3 غرف نوم | مساحة عائلية واسعة بإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي الشارع الرئيسي متشطبة في البنفسج 9

    I-Zone logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن بالمستقبل سيتي +خصم50

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا منطقة البوليفارد موقع مميز

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش للبيع 122م في حدايق المهندسين الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سيدي جابر - (ش عبد اللطيف الصوفاني)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبداللطيف الصوفانى, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م - سيدى بشر - أرض فضالى

    Next Estate logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك القادمة في الشطر السابع بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م - نصف تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة 3 غرف للبيع بفيو بارك في مدينتي

    Good Deals logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع - كمبوند بافاريا - زهراء المعادي

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا منطقة البوليفارد مفروشة باكامل

    Premises logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في PX - فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِافضل شقة 127 م للبيع فى الرحاب سوبر لوكس

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في المعراج السفلي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 3,000,000 و استلم فورا شقة 164 متر في لافيستا

    ARC Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 177م استلام فوري في كمبوند زيزينيا – المستقبل

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع