شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1557

51,994 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة خاصة 125م جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن علي طريق السويس دايركت بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة خاصة 125م جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة مناسبة للعائلات متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنص السعر شقه 185 في بالم هيلز جاهزه معاينه

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة 165 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالمستقبل +قسط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143م استلام فوري في الزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في ZED West – مساحة 161م

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 230م واجهة مدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة سوبر لوكس للبيع في سوديك إيست

    Conquer Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة 175م في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م في قلب زايد بالتكيفات امام ابراج زيد

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م في قلب زايد بالتكيفات امام ابراج زيد

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 230م واجهة مدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 230م واجهة مدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بخصم الكاش 20% استيلام فوري ف الباتيو

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف بمساحة 125م في الأحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه بفيو مفتوح وبجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في الماركت شقه 3 غرف ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة خاصة 125م جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع