شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1507

51,994 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه بالكامل

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٠٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرقديم فيو مفتوح تشطيب كامل خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 204 متر تطل على البحيره استلام فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 185 متر كمبوند جاردن هايتس القاهرة ا

    Good Deals logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 5 سنين اطول فترة سداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف سوبر لوكس - استلام فوري - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م مدينتى للبيع بسعر مميز واقل من سعر الشركة

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨١٬٤٧٣ جنيه

    ارضي بحديقه 3نوم فيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لليبع 170 م كفر عبده (ش مينا)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٩١٬٧٦٤ جنيه

    شقه 141م بمدينتى حجز قديم علي 12 سنه للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164 م (صواري أڤيينيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo | تشطيب كامل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سيدي بشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع ڨيو مجرى السيل – كاش فوراً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 256 م , رشدي ( ترام مباشر ) ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع احمد شوقي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -سوان ليك ريزيدنس-اميز لوكيشن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشمالية – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي البارك جاهزة بالتقسيط علي البارك

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز في ابتاون كايرو

    Premises logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في نيو جاردن سيتي العاصمه

    Impact Investments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل من سعر الماركت واميز موقع

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | الدقي - شارع ميشيل بخوم.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر في الكوربة، مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع