شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1512

51,994 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م ارضى جاردن70م النورث هاوس من المطورحرفDقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر مميز وموقع مميز فى هاب تاون

    Platinum Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد Tawers

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى سوان ليك ويست بمقدم 5% قسط 10 س

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات التجمع الخامس أمام أوزو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    157م واجهة الحى السابع بيت الوطن حرفCم المطورمباشر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحيرة و دور مميز تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مشروع دجله لاند مارك فى قلب مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م بسعر لقطه فى كمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم مبنيه استلام 2026 بشيراتون مصر الجديدة

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الشيخ زايد ( Dunes)

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة184م ناصيه متكررالنورث هاوس بيت الوطن من المطور

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند ذا سكوير -الاهلي صبور

    Beltone logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تكملة اقساط في مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه181م امامى بالنورث هاوس بيت الوطن من المطورحرفD

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند جرين سكوير -الاهلي صبور

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    192م ناصيه الحى السابع حرف Cقريب من النادى الاهلى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هاب تاون باقل سعر بالتقسيط 8 سنوات

    Platinum Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر مميز باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٢٬٠٠٠ جنيه

    افل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن الان بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرةً من المالك، مشروع سيشل رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة151م بانوراما بجاردن 80م الحى السابع بيت الوطن

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٬٩٩٣ جنيه/متر مربع