شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1504

51,994 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال ريزيدنس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م كومباوند صواري في الابراج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ريسيل و أستلام فوري جاهزه للمعاينه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سموحة (مقدم: 350,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مكان مميز بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف استلم فورا شقه بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150م بمقدم ١٥%| قسط 7 سنوات| استلام قريب

    The Icon Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديدلوحدات داخل مشروع صواري تسليم فوري مقدم10%

    Alex Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بحديقة خاصة للبيع كمبوند جاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من تطوير مصر للبيع متشطب في الشيخ زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري لقطه استلام فوري | أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,100,000 شقة 180م بحديقة متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 194م استلام فورى – بمقدم 502,500 جنيه

    Pharos Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥١٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 162م في قلب التجمع بالتقسيط على 10 سنين

    GCR Developments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بأميز لوكيشن في ماونتن ڤيو هايد بارك

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 143م كومباوند صواري (فيو البحيرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اول سكن موقع مميز

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وصال ريزيدنس بمساحة مميزة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 3,000,000 تشطيب VIP + لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع