شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1339

52,310 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعرمميز ف لافينير صبور فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في Swan Lake Residence بسعر مغرى

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٣٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان في ميرا كمبوند مدينة بدر

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب شقة ارضي في سودك ايست استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحه sqm 280 على البحيرة موقع مميز بحري

    Crafters Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعمارات العبور صلاح سالم مصر الجديدة160م

    3H للتسويق العقاري logo image

    شارع خلف حدائق العبور, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد زايد ألترا سوبر لوكس 135م 3غرف

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دارنا – موقع مميز على دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة داخل كمبوند إميرالد 2 – المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي183م أمام النادي الاهلي مقدم30%سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى جاردن ليكس باقل مقدم 5% وقسط على 8 سنين

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي 158متر 3غرف نوم و3حمام

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٢٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور مساحة 151 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! تاون هاوس فى هايد بارك سنترال باقل سعر

    Platinum Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على التسعين الشمالي مباشرة

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 م - ش بورسعيد بين كامب شيزار الشاطبى

    BABEL Real Estate logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور فيو مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 654 الف وتقسيط حتى 10سنوات فى هايد بارك

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر! شقة باقل سعر في الماركت في لافينير

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند استلام سنتين و مقدم 250 الف

    Pro Master Real estate logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج خطوات من water way استلام فو

    El-Nemr LTD logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع