شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1343

52,310 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    اعلي تميز وايد جاردن في مدينة نور123م بجوار الخدما

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا – جاهزة للسكن فورا ٣ غرف ٢ حم

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة B15 بارك فيو مقدم مميز قرب City Walk والخدمات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو دبل فيس 200م بجوار نادي بريفادو بالتقسيط فيb10

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في باديا بسعر لقطة أققل من سعر ال

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139 متر تشطيب كامل للبيع في Celia New Capital

    BGCO Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في سوديك إيستاون مع مطبخ و5 مكيفات

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٥٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحه (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191 م سموحه (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع 181 م (صواري السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176 م سموحه (14 مايو - برج براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B8 بجاردن خاصة موقع راقي قرب النادي والخدمات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بإطلالة مفتوحة في O West

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م استلام فوري للبيع في سوان ليك متشطبة

    Houseology logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م الابراهيميه (ش ابو قير الرئيسي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 153 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحديقة 205 متر امام جامعة النيل

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع 125م في مدينة نور بالتقسيط 14سنة

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة 138م باقل سعر علي جاردن بجوار منطقة الخدماتB1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 217 م جليم (خطوات من الترام والبحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة | تشطيب رضيات باركية ابواب ارو

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع