شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1336

52,310 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت أفضل تقسيمة وأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة الترا سوبر لوكس أرقي لوكيشن في فيل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في الأندلس 1 بفيو جاردن

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مساحات مختلفه بزهراء المعادي استلام سنه

    دليلك العقارية logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م سبورتنج (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٣٬٤٩٢٬٥٢٢ جنيه

    شقة بموقع مميز و متشطبة بالكامل فى زيد ايست

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط بمقدم 5 %

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت لشقة 223 م نصف تشطيب دابل فيو

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ارضي بجاردن ف الشيخ زايد استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه ريسيل متشطبه فى قلب التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه ريسيل فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3نوم بأقل سعر في زيزينيا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الكازار والتسعين الجنوبي كامله المرافق

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة امتلك شقتك 3غرف بفيو لاجون امام جامعةMSA

    New Home for Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات تقسيط

    Selective logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 218 م كينج مريوط (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م سيدي بشر (ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتكيفات و المطبخ للبيع

    Smart Step logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف 196م استلام فوري في باديه 6.150.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز فى ديستريكت 5 باقل مقدم 10%

    Platinum Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل سعر مع بيتا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف ف تاج سيتي بمقدم 700 الف

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع