شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1012

52,272 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٢٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط - استلام2027 - زيد ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بأكبر مساحه حديقه 420م بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه241متر متشطبه باقل سعر في المشروع امام نيو جيزه

    Selection Code logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٤١٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة في ماونتن فيو MV استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع (اليكس ويست) 357 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر مدخل فندقي فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي B12 | 140م | فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند فيلدج ويست دقائق من اركان

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه بالكامل موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ في اتيكا بأقل مقدم+بأقساط 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل فيو داخلي مرحلة الريفر مقدم 2.7

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - غرفة ماستر - مكيفة

    Inspire Homes logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم 1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف فيو لاند سكيب علي بحيره في التجمع

    TREX logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن فيو الاهرامات فى براميدز هايتس

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز | مميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم فيو لاند سكيب دقائق من سيتي سنتر الماظه

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر مع IL-Cazar بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م لقطة في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع