شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1016

52,272 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 24% للكاش شقه برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    149 متر 3 غرف دور رابع شارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 165 م² بمساحات متنوعة وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٤٨٬١٦٠ جنيه

    احجز 3 غرف 116 م² في قلب الغردقة الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 160 م² في أكثر المناطق الحيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 150 م² في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152 م² في كمبوند كالما – حدائق أكتوبر تس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٤٣٬٧٢٠ جنيه

    احجز 3 غرف 116 م² مع خدمات وأمن 24/7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة باميز فيو ف ذا سكوير للبيع فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٨٤٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 116 م² مع مساحات خضراء وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 181م جاهزة للسكن في اويست امام مول مصر

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحديقة… رفاهية عائلية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز - بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 116 م² بعائد مضمون وفرصة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 155 م² مع حمامات سباحة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فى السوق شقه 185 متر متشطبة بجوار mivida

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى احمد الزمر الرئيسي المنطقة العاشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    155م 3 غرف… رفاهية عائلية بلا حدود

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٣١٬٢٨٧ جنيه

    شقه لقطه باقل مقدم في كمبوند تاج سيتي في التجمع

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأحدث مشروعات العاصمه بالـ R8 وبمقدم3%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 3 غرف 160 م² بعائد قوي وفرصة ذهبية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 130 م² باطلالة في موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى فورتى ويست فى قلب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بالتجمع دقايق من AUC بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 160م ب3غرف و 2حمام في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع