شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1014

52,272 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميزلاند سكيب فيووتطل عل النادي

    Roots Development logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 147م في لايف هوم – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لا تعوض استلم بالتكييفات والمطبخ واقسط حتى 20

    Gaby's Homes logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% في كمبوند لوميا ريزيدنس R7 العاصمة

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بخصم الكاش 40% برايم لوكيشن ف The Icon

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م فلمنج - ش أبوقير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عروض شقق اكتوبر ماونتن فيو تقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ماونتن فيو اكتوبر تقسيط مريح 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحري تشطيب كامل في بالم هيلز فيو مفتوح عالجنينة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينة نور 209م فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ماستر بدريسينج ناني روم استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية جاهزة في زد ايست بتقسيط طويل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة كورنر بجاردن استلام فوري ألباتيو أورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **للبيع – شقة مميزة في الشيخ زايد | الحي الثامن**

    Home Select for real estate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٢٩٠ جنيه

    شقة للبيع 161م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139م كومباوند صواري - سالوجا إيليت

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبةجاهزةللسكن في كارميل بجوار بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦١٩٬١٣١ جنيه

    شقة بالتقسيط حتى 12 سنة فى ذا بترفلاى وباقل مقدم5%

    Platinum Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقق فندقية زد ايست وتقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع