بيوت و فلل 6 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 8

249 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع موقع متميز - مراسي بلانكا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بتصميم مميز بحمام سباحة في فنادير باي1

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز فيلا صف أول على البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٥٣٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٠٬٥٩٧٬٢٨٦ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في سول تصميم واسع

    Conquer Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢١٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • دي باي الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دي-باي

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة صف أول بحر مع إمكانية التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة صف أول على البحر في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فخمة – مارينا 6 | نموذج جوهرة معدل

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل موقع متميز في بالم هيلز

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6 غرف صف اول على البحر جاهزة على الاستلام

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٤ متر مربع

    ٣٧٤٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • ذا واتر مارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ذا واتر مارك

    6 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في كومباوند جراند هايتس اكتوبر.

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع كابين للبيع فيو بحر في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة مراسي بلانكا صف أول لاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع صف أول بحر في مراسي صافي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٥٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة واسانسير للبيع فى مدينتى

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • سيزن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alqamzi
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سيزين

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفرش وتكييفات وحمام سباحه | بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بفرش وتكييفات وحمام سباحه | بسعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول فيلا مميزه في بلايا اغتنم فرصتك

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مراسي فيكتوريا تشطيب وفرش كامل فاخر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٥٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخره للبيع فى مدينتى نموذج c

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • القطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٥٬٩٩٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 435م داره جاردنز فيو مميز مفروشة

    Abrag 2 logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمه للبيع في ارابيلا

    Premises logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في المعادي بفيو مفتوح

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٩٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بشاطئ خاص - في قلب الغردقة - الممشى

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع مع العفش في الشويفات 1200 متر

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    6 غرفة