عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 21

849 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة كاملة التشطيب للبيع ف الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر بحمام سباحة للبيع ف الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٧١٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في مراسي مفروشة بالكامل

    clear scope logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 1000فدان متشطبة بالفرش استلام فوري

    Catchers investment logo image

    مارينا سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    استوديو, 3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٦٬٨٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    1 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل للبيع ف مراسي بلانكا عالجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه | للبيع | المعادي طريق حلوان

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في غزالة باي – الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالكابين علي البحر و الاجون-هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقريه اريج بالعين السخنه اول صف عل البحر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • إيفرجرين تاون هاوس في بيل ڤي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 6 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 350م مفروش بالكامل اقل سعر بلاجيو

    4C Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر في زايد 2000 | مفروش بالكامل

    Properties-Today.com logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story متشطبه بموقع مميز قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي مع اقل سعر صف أول على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو على حمام السباحة والبحيرة اريزو

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نمق

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٧٥٬٨٧٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Melee Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,نمق

    1 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو ١ فيلا مستقلة مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بانورامية مفروشة بالكامل على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الكورنيش, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة مميزة للبيع في الرحاب

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بالتشطيب والفرش في اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ٩٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٥ غرف متشطبة بالتكييفات على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٢١٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • إيكلات ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    بورسعيد,بورتو سعيد,إكلات

    1 - 5 غرفة