عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 4

2,033 عقارات أخرى
  • 26

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي علي البول مباشر 3غرف نوم بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز متشطبة بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على البحر و حمام السباحة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز اقل من سعر السوق في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالفرش+400م جاردن للبيع ريسيل-فوكا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    4 - 5 غرفة

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم شقة مفروشة فرش راقي ف ايون تاورز

    Square Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشه بالكامل بالمطبخ جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا 4, مينا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون في ريفا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع فاخرة بمصطفي النحاس / مدينة نصر

    Eastmark logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر في ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٢٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تلال السخنة مفروش بالكامل تكييفات

    TREX logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل اول استخدام استلام فوري

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس مفروش فرش راقي بوول فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالتشطيب في زايد ٢٠٠٠ الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بينتهاوس فرش مميز بول فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في سوان ليك الساحل الشمالي جهزة

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - إطلالة على مساحات خضراء مفروش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل بأسعار تنافسية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - إطلالة على مساحات خضراء مفروش

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس لقطه بكمبوند تاج سيتي

    Prime Company logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرتاون هاوس كورنرمتشطب ريسيل بحدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في Swan Lake الجونة-علي اللاجون

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة