البيع الأول5شقة٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع للسكن الراقي والمميز بالدقي قرب ن الصيدشارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة 3 3 ٢٠٠ متر مربع ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
10(بنتهاوس (روف١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهبنتهاوس مفروش بالكامل ريسيل باقل سعر للبيع فالسوقجاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 4 4 ١٣٥ متر مربع ١١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع
7شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة لقطة لدواعي السفر تاني نمرة من المحور المركزيمميزالحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 3 2 ١٨٠ متر مربع ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع
10شقة٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة بحديقة بدبل فيو تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكاملمدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 2 ١٥٣ متر مربع ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع
10شقة٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع بسعرها القديم بإطلالة بحري على اللاجونريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ١٥٥ متر مربع ٥٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩4مادايالسعر عند الإطلاق:٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالقاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة1 - 3 غرفة
11شقة٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهستوديو مميز للبيع الفوري باطلاله بانورامابيرل دى روا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٩٢ متر مربع ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع
10شاليه١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة مميزة سينيور شاليه للبيع صف أول جولف وبحيرةهاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 3 4 ٢٢٠ متر مربع ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع
9شقة٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع الفوري ستوديو بحديقة خاصةفيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٨٨ متر مربع ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع
12شاليه٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتوين هاوس للبيع سي فيو مباشر بأقل من سعر السوقأمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 4 3 ٢٣٠ متر مربع ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع
12شاليه١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهسينيور شاليه للبيع في هاسيندا باي بإطلالة ليك ياردهاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 3 4 ٢٢٠ متر مربع ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩10فيرتالسعر عند الإطلاق:١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10المطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة3 غرفة
10شاليه٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه مفروش بالكامل للبيع موقع مميز وإطلالة مسبحمراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 3 2 ١٥٣ متر مربع ١٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع
22شاليه١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع ستوديو 93م بحري بإطلالة رائعة بموقع مميزمراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 1 1 ٩٣ متر مربع ١٥٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع
11كبينه٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهكابانا هسيندا باي مستقله غير ملحقه ب ڤلل\SA01053هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 5 5 ١٢٥ متر مربع ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
10شاليه١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة قوية بنتهاوس مفروش بأقل من سعر السوقأمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 3 2 ١٤٦ متر مربع ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع
10تاون هاوس٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس مفروش بميفيدا بفيو رائعميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 4 4 ٢٨٦ متر مربع ١٢٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٨3نسيمالسعر عند الإطلاق:٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10الجيزة,الشيخ زايد2 - 4 غرفة
6فيلا٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا ستاندالون بيع و استلام فوري جاهزه الان!ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 3 ٢٣٤ متر مربع ٢٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع
10شاليه٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشاليه فاخر للبيع بروف وحديقة خاصة بموقع مميزسي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 5 6 ٤٥٥ متر مربع ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع
10شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه مفروشه بمقدم 5 مليون في ادريس ايستذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 2 ١٤٠ متر مربع ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع
11فيلا٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة نادرة فيلا مع كابن للبيع في موقع استثنائيسي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 4 6 ٤٥٥ متر مربع ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع
12فيلا٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة مميزة فيلا ڤيو بحر مفروشة للبيع بموقع مميزهاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 4 6 ٣٤٠ متر مربع ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩6ايزولا كواترو 2السعر عند الإطلاق:٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالقاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو2 - 3 غرفة
10دوبلكس١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة نادرة للبيع دوبلكس على بحيرة كوستا بأقل سعرأمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 4 3 ١٨٠ متر مربع ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
17شاليه٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهبنتهاوس بحري للبيع بإطلالة مباشرة على حمام السباحةأمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 2 2 ١٢٠ متر مربع ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع
18شقة١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة 208م للبيع تشطيب الترا مودرن - فيو لاندسكيبكايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 4 ٢٠٨ متر مربع ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع
12شاليه٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهأقل سعر شاليه دور أول للبيع بالفرش والأجهزةأمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي 2 1 ١١٥ متر مربع ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع
13شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع 135 م بـــ ميامي قريبة من البحرشارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية 3 1 ١٣٥ متر مربع ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٦4لاميرا ريزورتالسعر عند الإطلاق:٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 20الساحل الشمالي1 - 3 غرفة