عقارات مفروشة للبيع في مصر, صفحة 34

13,521 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب الترا سوبر لوكس- مفروش مودرن

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو راس الحكمة، الساحل

    Property Network logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٧ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي البحر في افضل موقع بسهل حشيش

    HPK logo image

    الاندلس ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في قلب الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • ذا نوتش 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي 3 غرف متشطب | بجريك ايلاند خطوات للبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مع حديقه خاصة -بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين بجامعة الدول العربية

    آل المصري جروب logo image

    شارع سليمان اباظه, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة - استوديو بسقف في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٥٥٬٥٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروشه بالكامل مع تكيفات و فيو ليك

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة فندقية للبيع في نيو جيزة تويلايت، غرفتين نوم

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بجميع الاجهزه للبيع في

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة على الاهرامات كمبوند سيتى فيو

    Anchor for Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف بالفرش والاجهزة-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع فيو نادي الصيد مباشرة في الدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بإطلالة خلابة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس متشطب sea view &pool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬١٢٢٬٠٥٥ جنيه

    شقة جميلة للبيع في Gravity Hotel & Aqua Park Hurgh

    Second Home Real Estate logo image

    سمرا باى, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر مفروشة بالكامل فى برج مميز بمدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي جريك بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر بالفرش والاجهزة-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش والاجهزة - استلام فوري -مباشر على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة