شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 85

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون في 85 م² بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 88 م² بخطوات من الشاطئ الخاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥١٤٬٥٠٠ جنيه

    استثمر 101 م² على بُعد 20 دقيقة من المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٦١٬٤١٥ جنيه

    امتلك 2 غرفة | 121م² | مقدم 20% في أطلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    104م شقة بإطلالة وحديقة لتجربة استثنائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | إطلالة على الشارع | Trivana Resor

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم إطلالة مباشرة على المسبح الرئيسي

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    عيش الخصوصية في 101 م² بين المساحات الخضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦١٬٤١٥ جنيه

    غرفتين وصاله بمساحة 121متر باطلانتس

    Home In Realestate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    امتلك شقة 125م مع مسبح وحديقة للاستمتاع الكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو البحر و الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٦٥٠ جنيه

    مستوى المسبح | شقة غرفة نوم واحدة | 81 م² | إطلالة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٧٬٧٢٤ جنيه

    فيراندا سهل حشيش شقة مع حديقة للرفاهية والراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    امتلك شقة مع حديقة واسعة في قلب فيراندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Mubarak 11 – Hurghada

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 85 م² بإطلالة جانبية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٨٦٬٠٦٨ جنيه

    استمتع بالرفاهية في شقة 115 متر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة فاخرة مع حديقة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في 82 م² على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة فاخرة على البحر الأحمر – Hayat Beach Resort

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤١٣٬٥٠٠ جنيه

    مساحة 101 م² داخل مجتمع شاطئي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٧٬٣٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم الدور الثالث مباشرة على المسبح

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٣٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم مطلة على المسبح | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    شقة 125م بإطلالة ساحرة على الحدائق والمسابح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | على البحر مباشرة | إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع