البيع الأول12شقة٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيهستوديو للبيع في منتجع راقي جدا في الهضبه. الغردقهحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥١ متر مربع ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع
5شقة٣٬١٢٣٬٠٠٩ جنيهشقة استوديو مطلة على المسبح في منتجع أتلانتساطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٧ متر مربع ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيهألداو هايتس – استوديو استثماري ذكيالداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٧٤ متر مربع ٧٢٬٠٦٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شقة٣٬٥٢٥٬٠٨٦ جنيهاستوديو 63 متر على حمام السباحةمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٣ متر مربع ٥٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع
7شقة٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيهاستوديو بإطلالة بحر وحمام سباحة – تسليم فوريحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٨ متر مربع ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٨17أورورا بالاسالسعر عند الإطلاق:٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاساستوديو
18شقة٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيهستوديو فيو بحر دور ارضي | وسط الغردقهمنتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٠ متر مربع ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٣٬٤٥٣٬١٢٠ جنيهستوديو فيو حمام سباحه| دقائق من شارع شيراتوناطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٧٢ متر مربع ٤٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول25شقة٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهStudio apartment for sale at Riva Beach Resortبرنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٠ متر مربع ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة٢٬١٨١٬١٦٨ جنيهStudio apartment for sale at Atlantis Resortاطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥١ متر مربع ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيهStudio apartment garden view at Marvento Resortمنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٦ متر مربع ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧7اطلانتسالسعر عند الإطلاق:٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 15المطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتساستوديو
البيع الأول7شقة١٬٥٩٢٬٣٧١ جنيهستوديو للبيع مساحتها 36 متر مربع فالاحياء الغردقهثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٣٦ متر مربع ٤٤٬٢٣٢ جنيه/متر مربع
10شقة٧٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيهاستوديو للبيع في الجونه بمقدم تشطيب كامل مع مطبخطريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٨ متر مربع ١٥٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول6شقة٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيهستوديو عصري بإطلالة لاندسكيبمنطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٢ متر مربع ٦٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول16شقة١٬٤٠٨٬٦٣٦ جنيهستوديو في الغردقة فيو شارع وبحر خاص وقسط 4 سنينمنتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٧ متر مربع ٢٩٬٩٧٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة٢٬٩١٦٬٠٠٠ جنيهشلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصريمتصدرشلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٤ متر مربع ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز7ستوريا ديل ماريالسعر عند الإطلاق:قريباًخطط دفعالمطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل مارياستوديو
البيع الأول17شقة٣٬١١٨٬٥٠٠ جنيهستوديو للبيع في أورورا بالاس 54م² بول فيوأرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٤ متر مربع ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيهاستوديو للبيع في أولد شيراتون،مميزشارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٠ متر مربع ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيهستوديو 60 متر للبيع في الغردقةسكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٠ متر مربع ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة١٬٨٢١٬٦٠٠ جنيهستوديو للبيع الهضبة الغردقةحى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٦ متر مربع ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول18شقة٢٬٠١٣٬٠٠٠ جنيهستوديو في الغردقة.. فيو بحر وبسين وقسط 5 سنينمجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٤ متر مربع ٤٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدجاهز5إديلما ريزورتالسعر عند الإطلاق:٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 15المطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلمااستوديو
8شقة٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيهشقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقةاطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٥ متر مربع ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول15شقة٢٬٥٥٤٬٢٠٠ جنيهStudio apartment pool view at Mark Resort Hurghadaحى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٣ متر مربع ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول19شقة٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيهستوديو 55م بموقع مميز استلام فوري تقسيط سنتينمنتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٥٥ متر مربع ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول20شقة٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيهاستوديو للبيع – منتجع لونج بيتش، الغردقةلونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٦٤ متر مربع ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول14شقة٣٬١٦١٬٨١٢ جنيهاستوديو للبيع – منتجع مارفينتو | إطلالة بحر وحماممنطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر استوديو 1 ٤٥ متر مربع ٧٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٩5الداو هايتسالسعر عند الإطلاق:٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريمحافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتساستوديو
مؤشرات حول أداء المجتمعالغردقةعرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…