شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 81

3,159 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م بتقسيط مريح في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم راقية بإطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م بحديقة خاصة وتقسيط مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 85 م² داخل مشروع مليء بالمساحات الخضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في أسلوب حياة – وحدات مميزة في حياة بيتش

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعةمن غرفتي نوم في موقع مميزبالقرب من المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين بإطلالة بحرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شاليةمع اطول فترة سداد في البحر الاحمر

    GCR Developments logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م بالقرب من سينزو وتقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦١١٬٢٠٠ جنيه

    استثمر 88 م² بجوار أشهر شواطئ الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف عصرية بإطلالة بانورامية ساحرة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة77م_تشطيب كامل_عقد اخضر_بمقدم30%_تقسيط علي3سنين

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٨٬٠١٦ جنيه

    شقة واسعة غرفتين وصالة في "لا جونا ريزورت"

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في موقع سياحي مميز

    Second Home Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 100م بحديقة خاصة وتقسيط مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أناقة بانورامية – شقة غرفتين بإطلالة أمامية

    Homes Bay logo image

    شارع شيرى, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٩٢٬٨٧٦ جنيه

    2 bedrooms apartment for sale at Aqua Infinity

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٨٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_أمام بيست واي_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٣٩٤٬٣٠٠ جنيه

    امتلك 118م غرفتين على اللاجون بكالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٩٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل_أمام بيست واي_استلام 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 125م بحديقة خاصة وتقسيط مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٧٣٬٧٣٨ جنيه

    شقة 112م غرفتين – مساحة كبيرة وفيو مفتوح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    وحدات 85 م² في مشروع بإدارة فندقية احترافية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع