شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 89

3,159 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م مع بنتهاوس 36م في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    76 م² في مجتمع آمن ببوابات إلكترونية وكاميرات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 82 م² بعائد إيجاري مرتفع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٤٠٠ جنيه

    82 م² مع كلوب هاوس متكامل فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 88م في قلب الكوثر داخل مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    88م بتشطيب فاخر داخل مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م غرفتين في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    75 م² على بعد 10 دقائق من مستشفى الغردقة الدولي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 88 م² بجوار 3 مطاعم و3 كافيهات بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99م غرفتين في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    108م مثالية للعائلات داخل مارك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 80 م² على بعد 10 دقائق من مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    98م بتصميم راقٍ وتشطيب ممتاز في مارك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    76 م² بجوار البنوك والمدارس الدولية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 75 م² قرب مدرسة الجونة الدولية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    86 م² بجوار البنك الأهلي المصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    102 م² مع نادي صحي على السطح بإطلالة بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    قوى فرصة في 107 م² بجوار سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م مع حديقة 60م في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى فرصة في 80 م² بمشروع فاخر متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في 74 م² بالقرب من نادي الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    99م تشطيب فاخر وإطلالة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م غرفتين ومطبخ منفصل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118م بإطلالة ساحرة ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م بأسلوب حياة فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع