شقق ببلكونة للبيع في الغردقة

9,893 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل رؤية بحر بجوليانا بيتش

    ROI For Real Estate logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة | حياة منتجع وشاطئ رملي

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أنيق بفيو حمام سباحة في مجاويش بالغردقة

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    قسط على 8 سنوات |شقة 2 غرفة في الداو هايتس الغردقه

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تكملة أقساط | إعادة بيع |٧ سنوات اقساط | استثمار

    متصدر

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - موقع مميز - استلام فوري - تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - موقع مميز جداً - فيو رائع - تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية مكونة من غرفتي نوم – 1st Avenue

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف نوم في الجونة

    Re/Max IBuild logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٩٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٨ جنيه

    شقة 2 غرفة بحديقة وحمام سباحة | فيراندا بمقدم 15%

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر على الجاردن الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    شقة مميزه 73م بسهل حشيش مقدم 15% بمنتجع فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص في مجاويش-68م

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩١٠٬٨٥٠ جنيه

    شقة 74م بموقع مميز وسط البلد استلام 2026 وخصم 20%

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 45 متر مربع فيو حمام سباحه

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٢٬٥٣٢ جنيه

    شقة بغرفتين نوم بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬١٢٠ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد مرتفع – شقة غرفتين نوم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤١٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٩٨٩٬٩٨٤ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٨٩٬٠٤٠ جنيه

    شقة غرفة 86 متر AlDau Strand الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠١٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحرية في لاجونا الأحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٥٤٬٨٠٥ جنيه

    شقة غرفتين 123 متر على البول الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with sky pool view at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٤٠٬٨٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في تريفانا مجاوِيش، استلام اخر السنه

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 70 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع