شقق 2 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 84

3,159 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين135م_تشطيب كامل_منطقه الهضبه_تسليم فورى

    Alabtal Developer logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين- أطلاله حمام سباحه–عقد أخضر–تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٨٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة واسعة 69م ب2غرفة في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل Fanadir Bay – جاهزة للسكن

    HPK logo image

    فانادير ريزورت, القصير, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٣٤٬٥٠٠ جنيه

    85 م² – غرفتان نوم | مساحة مريحة لحياة عصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٢٩٬١٩٦ جنيه

    امتلك شاليه في Il Bayou – سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٧١٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٩١٬١٠٠ جنيه

    تريفانا ريزورت – بداية حياة جديدة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية شقة 135م للبيع في مجاويش

    HPK logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠١٬٦٠٦ جنيه

    شقه 99 متر غرفتين دور اول على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٧٬٣٠٠ جنيه

    89 م² – غرفتان نوم تصميم واسع وإقامة مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٧٠٨٬٨٠٧ جنيه

    غرفتا نوم مع مسبح خاص | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي في 82 م² بقلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale 2 bedrooms south Marina El Gouna

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    غرفتين وصالة 96 متر - على الشارع - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة واسعه ب 1 غرفة للبيع في مشروع فاخر بخصم 20%

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٨٥٢٬٩٦٠ جنيه

    شقة بإطلالة على البحر والمسبح – سولفيريو سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بحر وحمام سباحة – تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة 104م² غرفتين بإطلالة بحر مباشرة في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٩٠٠ جنيه

    كتشف أسطورة الرفاهية – شقة غرفتي نوم في أتلانتس

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على البحر | ممشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    89 م² – غرفتان نوم | مساحة مثالية للراحة والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين – تشطيب كامل – عقد أخضر – أقساط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة باطلالة علي البحر للبيع بخصم 25%

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٩٣٬٩١٥ جنيه

    شقة غرفتين في ذا فيو بتقسيط 6 سنين ومقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع