بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 9

28,017 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩١٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيلا بحري بالكامل+اوبن فيو في قلب لافيستا- الشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في او ويست باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٣٣٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتكيفات للبيع في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بموقغ متميز في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استاند الون مع مدينة مصر فى BUTTERFLY

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي 7 | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا استلام فوري دابل فيو علي لاجون بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي رويال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 212م بفيو مميز للبيع بأقساط 12سنة باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بسعر تجارى فى الباتيو 5 ايست

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند سوديك ايست مدينه الشروق

    Engaz Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم تاون هاوس 3 غرف بإطلالة بحر وتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج E | وايد جاردن | بسعر تجارى| 730م

    متصدر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بسعر أقل من سعر السوق في ماكادي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا وايت | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6 نوم بسعر تجارى وايد جاردن | 860م

    متصدر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متوسطة 3 غرف في موقع مميز في سوديك إيست

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع رباعي في الرحاب 2 –نموذج T1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • بالم فالي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف3 جولف-مقدم واقساط -برايم لوكيشن-تبه عاليه-بحري

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو التجمع الخامس بجوار ميفيد

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله نموزج ( D ) للبيع فى مدينتي VG2

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٦١٢٬٢٨٥ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • وان 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة