بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 5

28,903 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر بتشطيب فاخر بأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة بكمبوند الربوة، الشيخ زايد

    Houses and More For Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من طابق واحد مطلة مباشرة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مع مسبح و حديقة خاصة في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٩١٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا كراون، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم هيلز جولف فيوز أكتوبر

    Premium Real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا فيو مفتوح متشطبه استلام فوري

    متصدر

    Citizen Home logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بكمبوند بالم هيلز جولف اكستنشن

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا=(5 غرف+3ادوار+تشطيب كامل+مقدم 1,100,000)

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا=(5 غرف+3ادوار+تشطيب كامل+مقدم 1,100,000)

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 مليون=فيلا 310م صف اول تشطيبVIP+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا Vib بخمص للكاش54% + تقسيط 12 سنه مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه الجريا | نموذج اركتاكتونيكا | نص تشطيب

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م لقطه_كورنر_3 ادوار فيو مفتوح خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • حوريه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ڤيلا للبيع مقدم 460 الف جنيه في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١١٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فيو VIP برايم لوكيشن تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا بالكمبوند، استلام فوري دبل فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 420متر جاهزه للمعاينه تشطيب فاخر بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة Fully Finished في التجمع الخامس خلف AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأجمد لوكيشن وفيو 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | موقع مميز | الجريا سوديك الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • كيو باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Q Developments
    مطروح,العلمين

    1 - 5 غرفة