بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 7

28,644 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر للبيع في مدينتي نموذج B

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٩٬٧٧٥ جنيه

    فيلا ٣٧١م قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر الكاش ٢٠ مليون

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٢٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا274م للبيع من لافيستا في التجمع بمقدم 4,500,00

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 580م الرحاب2 بجوارافنيومول

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع ف كايرو فيستيفال ستى

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٥٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع نص تشطيب بموقع متميز و أقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٩ متر مربع

    ١٠٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Villa Fully Finished in Palm Hills VGK

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الماظة باي متشطبة ومفروشة متسلمة علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢١١٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارخص من سعر السوق لسرعة البيع فيو لاند سكيب

    Capital Broker logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠١٢ متر مربع

    ٦٩٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من النوع D للبيع في باديا بالم هيلز

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 486 م برج العرب الجديدة ملاذ

    RE/MAX Avalon logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    7

    7+

    ٤٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا مع روف لاند سكيب فيو بالتقسيط علي6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (lakes + جاردن) فيلا للبيع خصوصية تامة باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تصميم خاص عدد محدود صف ثاني من البحر

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بجاردن استلام فوري و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أسوار ريزيدنس – فيو رائع جدا

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥٣٣ متر مربع

    ٨٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فورى فيو مساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا التجمع مجهزة بالتكييفات

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى قلب التجمع استلام 3 شهور

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Solana West

    Home Select for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٦٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع – V1 | تصميم Minimalistic

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي جوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة