بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 34

28,902 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقلة 275م متشطب استلام فوري ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٢٬٩٤٠٬٥٤٠ جنيه

    امتلك فيلا في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٥٬٤٨٤٬٥١٢ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٤٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٣٬٢٠٦٬٤٥١ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٤٬٥١٢٬١٤٠ جنيه

    فيلا مستقلة في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • ويست ديونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ويست ديونز

    3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع حمام سباحه متشطب في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬١٥٦٬٤١٦ جنيه

    فيلا 393م فوري بسعر كاش 27مليون او قسط سنوي 5مليون

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 720م موقع مميز في كمبوند كايرو فيستيفال

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة فيو علي البحر في هاسيندا

    Z Investments For Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٥٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب أستلام فيلا بأطلالة بحر 4 غرف وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Capital Broker logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة على لاندسكيب للبيع -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة علي فيو مفتوح

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس محدودة بفيو مفتوح فيvye سوديك ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • فالي فيلاز بيل في من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى الربوة على الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل -اميز لوكيشن فوري-تكملة اقساط في سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مع التسليم بالتقسيط -⁠ سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - موقع استراتيجي مميز جدًا

    Emtdad Real Estate logo image

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٩٤٬١٢٠ جنيه

    فيلا مميزه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • سي فيو المرحله التانيه في الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jdar Development
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    1 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة وإطلالة جولف بكمبوند الربوه

    CBE New Homes logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتكيفات للبيع في مراسي بلانكا باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا200م ( 3 طوابق ) بتشطيب USL بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة وإطلالة جولف بكمبوند الربوه

    CBE New Homes logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا في مراسي بفيو علي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة