بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 23

28,869 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصله للبيع في مدينتي ، تشطيب شركه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا بمقدم 5% على الدائري الأوسطي

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاند الون في فوكا باي راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا برايم لوكيشن أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في ميفيدا متشطبة 3 غرف 39 مليون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٢٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع وايد جاردن خالصة الثمن موقع مميز جدا

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا داخل البارك بموقع استراتيجي في كمبوند راقي

    Roots Development logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا فيلا 5غرف للبيع فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في موقع مميز علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا فيلا 5غرف للبيع فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • سكاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٩٬٠٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا فيلا 5غرف للبيع فيو علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز فيلا 300 م بمقدم 4.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر فيلا 260م 3غرف موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا 401متر استلام قريب فى Belle Vie نيو زايد

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ١١٧٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • جرين فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحيرة بموقع متميز - كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦١٨ متر مربع

    ١٠٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في ماونتن فيو 4 استلام فوري

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اويست استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٨٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب استاندالون فيلا ريسال كمبوند بيل فى

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا220متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • أجان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Cairo Heights Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سيتي فيو موقع مميز

    Guides Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٨١ متر مربع

    ٥٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الرحاب فيلا z فيلا ناصيه موقع مميز لقطه

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك سنترال, بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بحري كاملة التشطيب بعرض مميز

    Roots Development logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة