بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 19

28,904 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالتشطيب و بمسبح خلص بمقدم 5%فقط علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة بأقل سعر فى لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا استلام فوري و اقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٩٢٠ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلالة مميزة و مسبح خاص بمقدم 5%علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمسبح خاص واطلالة مميزة باقل سعر علي10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول باطلالة مزدوجة و مسبح خاص بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمسبح خاص و اطلالة مميزة باقل سعر 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع ستاندالون فيلا تقسيط فى ذا استيتس

    Square Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة مميزة للبيع باقل سعر ومقدم5% علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب2 فيلا مستقلةz تشطيب خاص حمام سباحه

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    1 - 6 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٣٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله كامله على البحر بمقدم 0% متشطبه

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف ماستر علي اعلي قمه في الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف اول بقل سعر وقسط حتى 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م مستقلة علي البحر بالسخنة استلام فوري

    sherwoods property logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة على البحر متشطبة بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • لا كاسل 7

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع برايم لوكيشن فيو بانورامية وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا type c باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جدا علي لاند سكيب اقل سعر

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 253 م مدن الاماراتي رأس الحكمة الساحل الشمال

    sherwoods property logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - استلام فوري - سعر لقطه باقل مقدم

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • سكاي نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    1 - 4 غرفة