بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 15

28,905 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كومبوند زايد ٢٠٠٠ بحمام سباحه خاص

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع 453 م في كمبوند البروج 3 غرف

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٩٬٩٨٧٬٦٥٥ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو جولف مباشر في كمبوند الربوة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز بمقدم 5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ١٨٩٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • يوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق أخر فيلا بإطلالة بحر على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تايب B للبيع في كمبوند ديار المخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا!! بإطلالة بحرية و أقساط طويلة حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! فيلا مكتملة التشطيب و بالتقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع متشطب بالمطبخ والتكييفات بفيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا250م متشطبه الترا لوكس ب5% وقسط 120 شهر Madaar

    Promax Property Investors logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله على اللتاجون فى مارسي باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله على اللاجون فلى مارسي باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالم هيلز القطامية اكستينشن

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مع بدروم و5 غرف في كايرو فستيفال .

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالفرش 503 متر في هاسينداباي اوبن ڤيو

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% فقط فى موقع مميز فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بافضل سعر بالشروق

    Gold Routes logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو تشطيسوبر لوكس+ بول

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • صن سكوير ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 26

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة جاهزة بمقدم 3% فقط على اطول فترة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة