بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 105

28,850 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة | ا

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٨٦٤٬٤٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة على البحيرة + شاطئ إنفينيتي مرتفع

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للاستلام بموقع مميز سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مفتوح للبيع في هيل توب أب تاون كايرو

    One Estates Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مباشره علي البحر بموقع متميز في رمله

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في سوديك بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فوري في the estates سوديك زايد

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٣١١٬٧٨٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند سعادة – القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٢٦٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ألترا مودرن 1200متر أرض بأفضل موقع في اليجريا

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا دور ين بحديقه خاصه استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا برايم لوكيشن بالتقسيط علي 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٥٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة (نموذج M) للبيع في بالم هيلز القاهرة

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة أرض فيلا كواترو بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رمله راس الحكمه جاهوه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٩١٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند Les Rois – التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ميفيدا | التجمع الخامس

    متصدر

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م صف اول على البحر بسعر مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس في جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lowest Jade Villa Witah Prime Location In Newgiza

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في اب تاون كايرو

    One Estates Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ١١١٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مكتملة التشطيب مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ - حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع