عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 17

1,496 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع 560م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 305م بمساحة واسعة وجاردن خاصة فيو مميز

    MD Signature logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 620 م ارض 750 متر فى ليك فيو DUSIT موقع مميز

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه كبيره وسعر مميز بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٢ متر مربع

    ١٧٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,600,000 = Double Hieght + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

6

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في الشويفات فيلا للبيع 3 ادوار 6 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية بلوكيشن مميز ارخص سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري من لافيستا استلم بأقل مقدم

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

6

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للتسليم الفوري للبيع في الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في ستون بارك – للبيع الفوري

    clear scope logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك قطامية موقع مميز 80 تشطيب بالتكييفات

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٠٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فرش راقي باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع بارض الجولف ناصيه علي مربع حديقه

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى تشطيب للبيع فيلا 1200متر جولف فيو باميز موقع

    Square real estate logo image

6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لي روا متشطبه بالتكيفات في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع في هايد بارك بموقع مميز

    Properties-Today.com logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب راقي صف اول جولف فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

6

    6

    ١٬٣٩٩ متر مربع

    ١٠٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - بروف

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فبلا مستقلة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 1255 متر للبيع في لا تيرا

    Akar Town Real Estate logo image

    لاتيرا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - جاهز للسكن - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع حمام سباحة في أرابيلا

    New Avenue Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    بناية كاملة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره بسعر مميز للبيع في الحي الثالث التجمع الخامس

    Hodoud for Real Estate logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع