بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 2

150 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جداً للبيع في هايد بارك مع حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري للبيع في هايد بارك

    متصدر

    Houseology logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري في اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب بموقع مميز في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة للبيع في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ١٢٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع بإطلالة مفتوحة في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر كلاسيك للبيع بإطلالة جرين بارك في هايد

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن استلام فوري 450 م فيو مفتوح للب

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند ألون فيلا في كمبوند هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز جدًا فى هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند هايد بارك 10% مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا احسن موقع في هايد بارك علي مساحة خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مودرن مستقله بيع هايد بارك موقع مميز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ١٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب بموقع مميز في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    إتش بي آر 2, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ذات طابع خاص جدا استلام فورى لوكيشن خطيييييير

    Corporate Deals logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ومتشطبه High end ببرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في أحسن موقع وأكبر مساحة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا 330 متر فى التجمع الخامس بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحديقة الخلفية 500م - موقع مميز بالقرب من النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون كورنر متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري في هايد بارك بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارك كورنر هايد بارك الترا مودرن باقل سعر ---

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع