بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في امتداد المستثمرين الشمالية

67 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون مع حمام سباحه للبيع في بيلاجيو

    Treasure Real estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز ذا ووترواي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه خاص مفروشه بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كمبوند ريحانة

    Eastmark logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا متشطبة 85% للبيع في كمبوند بلاجيو

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع نص تشطيب بموقع متميز و أقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٦٥٩ متر مربع

    ١٠٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع بدروم - واتر واي فيلاز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا باجمل موقع كمبوند بيلاجيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٦٩ متر مربع

    ٨٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا وفرصة مميزة بأقل من سعر السوق

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كورنر موقع متميز جدا على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من النوع C بموقع متميز للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٩٦ متر مربع

    ١٢٠٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب ومفروشة بالكامل - ايميرالد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    اميرالد بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس فيلا متشطبة بالكامل - باقل سعر

    TPV logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بموقع مميز ٥ غرف نوم

    TPV logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا مستقلة بمساحة 750م ببدروم للبيع

    TPV logo image

5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1000م بتشطيب راقي بحمام سباحة

    TPV logo image

    سيزونز ريزيدنس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كورنر موقع متميز جدا على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في بيللاجيو القاهرة الجديد

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥١٧ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استاند الون في water way vills بافضل لوكشن

5

    5

    ٦١٤ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري بسعر لقطة في بيلاجيو

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام السباحه فيلا في واتر واي بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط في جاردينيا سبرنجز

    Akar Town Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا B في واتر واي للبيع استلام فوري علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بسعر لقطة علي فيو بحمام سباحة

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٣٩١٬٣٠٥ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة مميزة - بمشروع واتر واي فيلاز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٩٨ متر مربع

    ١١٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع