بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في هايد بارك, صفحة 4

150 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشبطه بحمام سباحه سوبر لوكس بسعراقل من السوق

    Capital Broker logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦١١ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في هايد بارك بمساحه ارض 1000 متر

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه فقلب التجمع بمقدم 2م كاش 27م

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه فقلب التجمع بمقدم 2م كاش 27م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا بموقع و سعر مميز للبيع في هايد بارك

    AK Circle logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 420 متر برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا كلاسيك مستقلة برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فلة كلاسيك-لعشاق المساحات الكبيرة لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة في هايد بارك علي فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب بالكامل فيه بيزمنت و حمام سباحه !

    Makanak Investments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري باقل سعر في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فورى فى قلب التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك مع حمام سباحة خاص

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه للبيع فى هايدبارك باقل سعر فى الماركت

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك ووتشطيبات فاخرة جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت فيلا مميزه 350متر بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك للبيع في هايد بارك بأقل سعر في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا مستقلة كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في هايد بارك بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مودرن فيو حمام سباحه مقدم 2م-كاش 24م

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع