بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في كلاستر 18

6 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز علي الاندسكيب فيلا مستقلة باقل سعر

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن استلام فوري 450 م فيو مفتوح للب

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند هايد بارك 10% مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع فيلا مودرن مستقلة

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٣٠٩ جنيه/متر مربع