عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 20

1,688 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كورنر للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٩١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 500م للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا- باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بأكبر مساحة ارض و أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة *باقل اوفر* توين هاوس للبيع بكبموند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في اميز موقع

    The Polygon logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فاخر متاح للبيع في ازار 1 بمساحات كبيرة

    متصدر

    Ninety Two logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين كورنر متشطب ريسيل في ميفيدا

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة461م قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخر في لوروا – خلف الجامعة الأمريكية

    Susqual Management logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بموقع مميز جاهزة للسكن في ازار 1

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٤٩٤ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مع إمكانية التقسيط - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع فى ميڤيدا , التجمع الخامس

    TREX logo image

5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في ميفيدا

    Hodoud for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس

    Another Way logo image

5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون مقدم واقساط باقل سعر في ماونتن فيو 1.1

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه في ميفيدا اوبن فيو

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٧٠١ متر مربع

    ٩٩٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على الجولف تقسيط على ٨ سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١١٬٢١٦٬٨٦٤ جنيه

    دوبلكس بجاردن بمقدم و اقساط في تلال ايست بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤٢٣ متر في سيتي جيت - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - بارك فيو بمقدم 5% - فيو علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع باطلاله علي الجولف فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٧١٤ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط صف اول على جولف بالتجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة على مساحات خضراء بمقدم 5% فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع