عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 19

1,688 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - روف كامل مع جاكوزي و تراسات - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - افضل سعر - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا نوع مميز مع رووف جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا مستقله ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان موقع مميز - افضل سعر و احسن تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات سعر لقطة بافضل موقع علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب بالتكيفات و المطبخ بافضل سعر

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميّزة داخل كمبوند لاروز بجوار garden 8

    Smart Location Group logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٧٩٧٬٥٠٠ جنيه

    ستاند الون ببالم هيلز فيو جاردن باقل سعر بالماركت

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا الترا سوبر لوكس بحمام سباحه

    KAMF logo image

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٨٦٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو تشطيب مميز بسعر مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو نصف تشطيب

    KAMF logo image

5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو تشطيب مميز بحمام سباحه

    KAMF logo image

5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو نصف تشطيب بأقل سعر

    KAMF logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو لوكيشن مميز

    KAMF logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو بالتجمع الخامس تشطيب راقي

    KAMF logo image

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب فى قلب الجولدن سكوير 5غرف

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

5

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 500 متر للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع