عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 25

1,688 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% و اقساط على اطول فتره سداد باميز موقع

    Square real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز موقع 5%مقدم و اقساط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 500م ريسيل في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا للبيع في ميفيدا

    Redefine logo image

5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٧٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في City Gate – استلام قريب صف اول جولف

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لي روا بمساحة مميزة وتشطيب راقي

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في بالم هيلز القاهرة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن فيلا 386م-5غرف برايم لوكيشن بالم هيلز

    متصدر

    Bright logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 233م 4غرف+أكبر جاردن بأقل اوفر الان بالم هيلز

    متصدر

    Bright logo image

5

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا تايب E جاهزه للاستلام

    All 90 logo image

5

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره و بيزمينت باقل سعر و افضل موقع

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٣٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 278 متر مربع تشطيب كامل في ذا سكوير

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل، مطبخان، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٥٧٠٬٠٠١ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع باقساط حتى 2027 في سيتي جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٢٨٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ازار 2 متشطب بالاجهزه و التكيفات برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٦٣٥٬١٢٢ جنيه

    فيلا استلام فوري بمساحة ارض واسعة للبيع باقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    264 توين هاوس أزار 2

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه ٤ غرف نوم + ليفينج استلام فوري تكمله اقساط

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح - جاهز للتسليم - موقع مميز للغاية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Trio Gardens 216 بحري فيلا أرضي

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 غرف نوم 255 سيتي جيت (أوبال) كواترو – كورنر

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

5

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون بأقل سعر متشطبة بالتكيفات- بموقع مميز

    Remax The Address logo image

5

    3

    ٩٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    260 موقع مميز جدًا تاون هاوس فيلِت

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع