عقارات 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 22

1,688 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عروض فيلات سعادة القاهرة الجديدة وتقسيط مريح

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٤٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو على لاندسكيب بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٨٦٩٬٠٢٥ جنيه

    فيلا فاخرة بأقل سعر في الماركت , بإطلالة بانورامية

    متصدر

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في حسن علام

    AK Circle logo image

5

    6

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٤٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله نموذج د افضل سعر ڤيلا في الكمباوند !!

    Makanak Investments logo image

5

    6

    ٥٧٦ متر مربع

    ٦١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مساحه ارض كبيره بافضل مواقع الكمبوند وسعر جيد

    Makanak Investments logo image

5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر ريسيل في كمبوند تلال ايست التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٤٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396 م مستقلة متشطبة للبيع

    AK Circle logo image

5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف فيلا مستقلة في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة ٥ غرف لوكيشين مميز في فيليت

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة وبأقل سعر- بحري واستلام فوري

    Right Direction logo image

5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا جاهزة للاستلام وسط المساحات الخضراء

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع بسعر مميز

    AK Circle logo image

5

    6

    ٣٩٧ متر مربع

    ١٤٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 456 م متشطبة للبيع بسعر و موقع مميز

    AK Circle logo image

5

    6

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٣٬٦٠٨٬٦٠٩ جنيه

    فيلا كورنر لقطه بأقل سعر بماونتن فيو أستلام فوري

    Impact Investments logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سوان ليك حسن علام ڤيو لاندسكيب ولاجون

    Makanak Investments logo image

5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لتوين هاوس مميز استلام فوري في بالم هيلز

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٣٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب بالكامل في كمبوند ليان

    Susqual Management logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصله افضل موقع فى كمبوند اورو باتيو

    DOT HOME logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٩٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو كلوب هاوس استلام فوري

    Makanak Investments logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل موقع متميز فى ماونتن فيو

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح الان توين هاوس بالمطبخ والتكيفات بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن كلاستر 3 تشطيب الترا لوكس استلام فوري

    West Field logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٧ جنيه/متر مربع