عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 7

17,076 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الخاصة جاهزة بنسبة دفعة أولى3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الخاصة جاهزة بنسبة دفعة أولى 3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة باتيو أورو أفضل سعر القاهرة الجديدة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الباتيو اورو التجمع الخامس تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع بحديقه خاصه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠١٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط مون ريزيدنس المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في موقع مميز ديستركت5 بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ديستركت5 بسعر مميز و بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٥٬٧٦٢ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 8 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة(166م) بحديقة (25م) RTM في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جيزيل فيلا للبيع أفضل لوكيشن في الكمبوند سعر لقطه

    All 90 logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٣٢ متر مربع

    ١١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171م) متشطبة فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كريست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا كريست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و تشطيب شقة ١٦١ متر ٣ غرف نوم موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ميفيدا ببتشطيب مميز و اكبر مساحة

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع156م موقع استراتيجي ف TAJ CITYامام المطار

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نص تشطيب بموقع مميز للبيع - سوديك فيليت

    Rank For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجنينه مميزه متشطبه للبيع فى سوان ليك ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ازار ليجيسى

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار ليجاسي

    3 - 7 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مميزه متشطبه للبيع فى سوان ليك ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٨٠٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى المراسم موقع مميز استلام فورى

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة للبيع بسعر مميز فى سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة - استلام فوري - افضل سعر في المشروع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٨٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفيرا هايتس

    3 - 4 غرفة