شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 6

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لافينير بسعر مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن شقة195+جاردن95م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- فيو مميز - متشطبة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأطلالة علي لاند سكيب 3 غرف نوم استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اقساط شقة استلام فوري طابق خامس بإطلالة مميزة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • هاب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,هاب تاون

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس 265م +جاردن 95م استلام فوري الان

    Bright logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر في كمبوند سراي مرحلة S1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في كابيتال جاردنز 208م

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن في بلومفيلدز بأنظمة سداد مرنة, موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة في بلومفيلدز, على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • رير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,رير

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% على 12 سنة في نيوبوليس مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 202م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 198م استلام فوري(بفيو لاندسكيب)

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 207م استلام فوري بفيومميز الان !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند ساكن بالكامل بالمستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ريدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٥٩٦٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا ريدج

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم استلام فوري في بلوم فيلدز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٨٢٧ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٧٧٥ جنيه

    بسعر لقطة شقة ريسيل للبيع فى افضل موقع فى التجمع

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥١٤٬٢٧٠ جنيه

    باقساط تصل الى 12 سنه احجز وحدتك وحدتك باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاردن استلام فوري افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن فوري بلوم فيلدز افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٧١٧ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوار شقة بدون مقدم مع Wadi Degla+قسط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري - بسعر لقطة - حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع