شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 11

2,547 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١٦٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في بلوم فيلدز شقة 248م للبيع استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٧٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه285م استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز بمقدم 10%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة لقطه دبل فيو باقل من سعر الشركه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق

    Homy Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر في الكمبوند استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للاستلام فى كمبوند هاب تاون

    Sonic For Real-Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بفيو مميز ريسيل بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م استلام فوري بكمبوند Bloomfields

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    151م استلام فورى بيتا جرينز مستقبل بسور لمدينتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤١٢٬٢٠٠ جنيه

    138م ارضى بجاردن بيتا جرينز مستقبل سيتى ـ مدينتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 5% أقساط 12سنة خصم الكاش يصل لـ 64%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع - اليفا أميز مشاريع المستقبل سيتي

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا للبيع فيو مفتوح - البوسكو سيتي المستقبل

    LevelA logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دوبل فيو على جاردن و حمام سباحة - اليفا

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في سراي مدينه مصر

    iHome logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٧٬١٤٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز ( ليك سايد )

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص الاسعار شقة بجاردن للبيع في هاب تاون حسن علام

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 160م +جاردن 80م استلام فوري الان

    Bright logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت بتشطيبات فاخرة في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واكبر شقه ارضي بجاردين باميز فيو في الكومباند

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه في جرين سكوير افضل فيو

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ريسيل في سراي تشطيب خاص بنص الثمن

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع