شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 8

2,547 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنادي والجراج استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مدينتى شقة للبيع (3غرف) +95م تقسيط حتى12 سنه

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر و أميز موقع في سراي

    why solutions logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بحري و اقل اجمالي

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى - تشطيب كامل مع مكيفات هواء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤١٢٬٧٤٤ جنيه

    شقة بإطلالة على المساحات الخضراء-ماونتن فيو اليفا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى مدينه المستقبل و استلام فورى بمقدم ١٠٪

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف لافينير دبل فيو باقل من سعر السوق

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع 162م في لا فينير – مدينة المستقبل

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م في هاب تاون بارك فيو دبل فيو ريسيل

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في كمبوند سراي التجمع الخامس 182م

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر دور متكرر جاهزة للاستلام و السكن

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مميزة اطلالة مميزة علي الفيو بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197 أرضي تقسيمة داخلية مميزة و فيو اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري باطلالة مميزة مباشرة علي الفيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة مع حديقة واسعة جاهزة للسكن هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأحسن سعر فى لاڤنير استلام فوري بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للسكن في سراي بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع