شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 2

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164 متر دور تالت بحري استلام فوري 3 غرف

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٧٬٣٨٣ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هاب تاون 3 غرف تكمله اقساط

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 شقة 4 غرف بفيو (مساحات خضراء + lakes)

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل أوفر | شقة للبيع في أليفا ماونتن فيو

    Beltone logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 10% فقط لفترة محدودة في سراي

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١١٧٬٦٨٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 200متر استلام فورى للبيع المستقبل ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١١٧٬٦٨٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 200متر استلام فورى للبيع المستقبل ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٢٧١ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٤٬٢٧١ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع فوري بسعرلقطة ف المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري اكثر عمارات مميزة - كابيتال جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203م متشطبه& استلام فورى للبيع فى المستقبل ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى موقع مميز بحرى بالكامل و مقدم و تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين في كابيتال جاردن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاب تاون - حسن علام مساحتها 168 متر اجمل لوكيشن

    Dream Homes Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة استلام فوري للبيع بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فيو مميز باقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • آت إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,إي تي-إيست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كورنر جاهزه للسكن -متشطبه فيو على الهاب

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في سراي بحديقه كبيره في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف ارضى بجاردن اقل سعر على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في ماونتن فيو اليفا - المستقبل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ارضي بجاردن اكبر مساحه جاردن 180م فيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع