شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 56

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بروميناد أمام البول مباشرة

    Al Ofok Investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات تكمله اقساط ارضي بجاردن

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل لللبيع في فيفث سكوير - المراسم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بتاج سيتي مقدم واقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م بالمطبخ والتكييفات في VGK

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي ١٥٥متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 م بكمبوند بروميناد باقل سعر بالماركت

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بموقع مميز - تسليم فوري - إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر متشطبة في فيلدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ع فيو مميز في واتر واي

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في بروميناد بفيو وسعر مميز

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في إيستاون موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 200م فورى فى الباتيو اورو فيو مميز

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 155م ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند هايلاند بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات في بروميناد

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتكييفات في تاج سيتي

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل لللبيع في فيفث سكوير - المراسم

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع