شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير, صفحة 12

293 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع ريسيل استلام فوري في ذا سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ و التكييفات في كمبوند ذا سكوير

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور خامس متشطبة للبيع في كمباوند ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ذا سكوير - التجمع الخامس

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178متر للبيع في ذا سكوير - التجمع الخامس

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور سادس استلام فوري في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاندسكيب للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع