شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير

293 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالتكييفات تطل على حديقة للبيع

    Scout Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م متشطبة بأفضل سعر - تطل على حديقة - 3 غرف

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م استلام فورى- 3 غرف -كمبوند ذا سكوير

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١١٬٦٠٠ جنيه

    شقة دبل فيو للبيع في ذا سكوير تشطيب الترا لوكس

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير متشطبه فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير متشطبه فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 430K شقه عالمفتاح تشطيب مع المطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا اسكوير كل الغرف فيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م (استلام فورى) على اللاند سكيب - صبور

    Pro-Homes logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بسعر لقطة للبيع ريسيل -الاهلي صبور التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 3 غرف نوم فى ذا سكوير 178 م

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م برايم لوكيشن للبيع ريسيل / ذا سكوير التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زا سكوير دايركت فيو على اللاند سكيب

    The Broker EG logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير بمساحة مميزة

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز اوبن فيو علي لاندسكيب

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوبن فيو و اقل سعر في القاهرة الجديدة

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو لاند سكيب بانوراما - تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي حديقه كبيرة 250 متر متشطبة في ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير دور أرضي بمساحة مميزة

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 10س = تشطيب فاخر - كورنر - بحري بفيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمباوند زا سكوير

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردين ٣ غرف نص تشطيب بأميز فيو

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 185 متر نص تشطيب باحسن اوبن فيو في التجمع

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة باميز فيو ف ذا سكوير للبيع فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع