عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 16

569 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ٤٤٠متر للبيع متشطبه بالكامل

    views investment logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه ٣٥٠متر بجوار ميدان مصطفي كامل

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس متشطبة بالفرش - استلام فوري

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة الترا سوبر لوكس في التجمع الخامس

    views investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في البروج تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • جنوب في العاصمة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٣٠٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orientals For Urban Development - OUD
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جنوب

    2 - 4 غرفة

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة مفروش بالكامل تقسيمة مميزة و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف بحمام سباحة خاص وفرش راقي ف ليك فيو

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستوي واحد 4غرف بفيو مفتوح علي10سنين بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بينتهاوس متشطب ببرايفت بول في الجولدن اسكوير

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تشطيب كامل للبيع ف لانوفا فيستا التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    300م فيلا للبيع بكمبوند لانوفافيستامتشطبة بالكامل

    Find Real Estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخره مفروشه للبيع في ليان صبور

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متشطبه بالكامل فى الشروق 2000

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: بنتهاوس فاخر في Lake View Residence

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف مفروش للبيع في قطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بتعديلات و تشطيب خاص علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر مفروش بحمام سباحة للبيع في ليان

    Susqual Management logo image

4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مميزة في Hyde Park مفروشة بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • ذا فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,ذا فاليز

    3 - 5 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف متشطب جديد كليا للبيع ف النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع بدرخان علي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل للبيع في دجلة المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس | للبيع | سريات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلافي سوديك بفيو مميز علي اللاندسكيب

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٩١٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقة 3غرف في الماركت بلوكيشن مميز في سوديك

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨١٬٣٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة