عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه

1,110 عقارات أخرى
  • 20

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    شارع المدرسه الكنديه, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند لافينير المستقبل سيتي ــــــ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • هيفين بيزنس تاور

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egics
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة
  • 10

    شقة

    ١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و تكملة اقساط استلام سنة دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٠٧٬٩٦٠ جنيه

    باقساط على ١٢ سنه شقة فى تاج سيتي التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • ذا كليف في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو

    3 - 4 غرفة

  • 21

    شقة

    ٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتي التجمع قسط 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥١٤٬٨٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتي اقساط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع 250 - دجلة - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز مكان بالمعادي تصلح مكتب او شركه

    Teba El-Agaty Group logo image

    شارع 250, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي الاندلس خااالصه اقساط بمدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • المقصد ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي الاندلس عماير ال 400 بمدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام سنه فى دجله لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر حي الاندلس علي شارع رئيسي

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهره العاصمه فيو جاردن 113 م مدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٨٬٢٣٥ جنيه

    ستاند الون مميز في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 1 كابيتال هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كابيتال هايتس
  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمساحة 123م ف مدينة بدر زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ليان صبور – أفضل لوكيشن

    Zein for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • لاجوي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sakan
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,نورث هاوس