عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 14

569 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع 280م بخليفة المأمون مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone للبيع في كمبوند ريحان

    clear scope logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كامل التشطيب بمساحة 550 متر بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٨٩٬٧٥٣ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل في موقع مميز أب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٨ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة سكنية فاخرة في كومباوند جايد!

    The Homies logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في جنوب الاكاديمية | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس VG1 مفروشه سعر لقطه في ارقي مراحل مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبة بالكامل مباشرة علي الجولف

    We are consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةللبيع في مدينتي فرصة استثنائية

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس تشطيب سوبر لوكس للبيع بكمبوند جايد

    Gold Routes logo image

4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس طلالة 170م متشطب مقدم 4% قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بالفرش في ليك فيو ريزيدنس التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • سنترال بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١١٦٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا,سنترال بارك

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب بسعر خيالي

    Another Way logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بحمام سباحه و حديقه خاصه في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 280م بجايد كومباوند بالتجمع الأول

    Good Deals logo image

4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال سويت فندقي بالدرو 20 علي النيل ف الزمالك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري كورنر متشطب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى مدينتى نموذج Y تشطيبات الترا لوكس

    MA Ville logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – مفروش بالكامل – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فندقي للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البروج دوبليكس بنت هاوس الترا سوبر لوكس للبيع

    Re/Max IBuild logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل من المالك متشطب فوري في الشروق

    Catchers investment logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة